KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188408
nr 1418 8408
Monogramsignerad, komposition. Olja på duk, 33x45cm, yttermått inklusive ram: 35x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:49:35
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)